X
تبلیغات
زولا
عطر گل یاس
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 21 مهر‌ماه سال 1382
روزهای زندگی،اداره پست و باقی قضایا

 
*یک مطلبی را چند سال پیش خوندم در باره ارزش روزای عمر به این مضمون که: ارزش یک ماه را مدیر مسؤل یک ماهنامه می دونه، ارزش یک هفته را مدیر مسؤل یک هفته نامه و ارزش یک روز را مدیر مسؤل یک روزنامه.حالا این می تونه حکابت وبلاگ نویسا باشه، هر چند اکثر ما تعهد ندادیم که هر روز بنویسیم، اما قدر روزهایی را که می گذره،خوب می دونیم.و حساب روزایی که ننوشتیم دستمونه(مثل من که این روزا به خاطر گرفتاریهای مختلف نتونستم پای کامپیوتر بیام، اینتر نت و وبلاگ بماند...)

**قبلا یک صندوق پستی تو اداره پست مرکزی داشتم اما چون مسیرش پرت بود بعد از چند ماه رفتن و اومدن تونستم یک صندوق تو اداره مرکزشهر بگیرم همون ایام بود که دوستم می خواست برای کارشناسی ارشد شرکت کنه و مدارکش پیش خانواده ش تو شهر خودشون بود برای اینکه خیالش از بابت رسیدن مدارک راحت باشه شماره صندوق من را داد اما بعد از چند روز که خبری از بسته نشد به مسؤل باجه سر زدیم. گفت روی بسته اسمت را نوشته بودن دوستم گفت نه فقط شماره صندوق را نوشتند. اون آقا گفت چون اسم نداشته حتما بر گشت خورده . من را اگه کارد می زدی خونم در نمی اومد،آخه اداره پست قبلی همچین قانونی نداشت. .... وقتی دوستم به خانواده ش زنگ زد اونا رفتن اداره پست اونجا که بهشون گفتند چنین بسته ای بر گشت نخورده ما هم اینجا بین دو تا اداره پست در حال رفت و آمد بودیم که بهمون گفتن جون این شماره قبلا برای دانشگاه بوده حتما بسته رفته اونجا... خلاصه اینکه دو روز دیگه هم مدام از اداره پست به دانشگاه پاس داده می شدیم و بالعکس تا بالاخره بسته باز شده را تحویلمون دادن .اگه این پاکت حاوی مدارک دانشگاهی نبود و ما با جدیت پیگیری نمی کردیم،بعید می دونم که مسؤلین پست زودتر از شش ماه اون را پیدا می کردند.

اما در دسرای این شماره که قبلا برای دانشگاه بوده به همین جا ختم نشد البته تا حالا همون یک بار بود که پاکت من را اشتباهی به اونا دادن بعد از اون دو بار برام نامه سفارشی اومد که منتظرش نبورم اولی که دو ماه پیش بود از وزارت آب و فاضلاب کشور به شماره صندوق پستی من . منتظر نامه ای از این وزارت نبودم،وقتی اومدم خونه و نامه را باز کردم یک پاکت دیگه دیدم که مهر محرمانه خورده و برای کمیته انضباطی دانشگاه آزاد بود فهمیدم دو باره اشتباه شده ،هرچند این عنوان و مهر محرمانه وسوسه ام کرد که نامه را باز کنم اما از اونجایی که اهل این کار نبودم تحویل پست دادم .

دیروز هم یک نامه دیگه اومده بود روی این یکی عنوان دانشگاه بود و از نمایند گی مقام نمی دونم چی چی رهبری این یکی را هم وسوسه شدم باز کنم .... اما باز هم تحویل باجه دادم .تصمیم گرفتم دفعه دیگه که براشون نامه اومد خودم را به اون راه بزنم و نامه را باز کنم حالا که همچین تصمیمی گرفتم می دونم یا براشون نامه نمیاد یا یک نامه بی اهمیت میاد.برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 93046


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها