X
تبلیغات
زولا
عطر گل یاس
  
 
 
آرشیو
 
جمعه 9 آبان‌ماه سال 1382
توجه! توجه!

این نوشته را به دقت بخوانید زیرا مرگ و زندگی شما به آن وابسته است:

دختر علیل ۱۴ ساله‌ای از هر دو دست و دو پا فلج بود. آدرس این وب‌لاگ را برای ۱۴ نفر ای‌میل زد، بعد از ۱۴ روز شفا یافت و امسال با تیم ملی ژیمناستیک در رشته پرش با خرک از روی دارحلقه در المپیک شرکت می‌کند.

مرد ثروتمندی این وب‌لاگ را دید و به آن اعتنا نکرد. در راه بازگشت به منزل صاعقه‌ای به پیکان مدل پنجاه و هشتش اصابت کرد. ماشین که کنترلش را از دست داده‌بود به زیر تریلی هجده چرخ رفت. آن مرد در آن واحد جزغاله و له شد.

پس آدرس این وب‌لاگ را برای حداقل ده نفر ای‌میل بزنید. ای خدا پدرتان را بیامرزد. 
                            
                             *******

سالها قبل تو دوران راهنمایی و دبیرستان دو سه بار کاغذ هایی را دست بچه ها دیدم که بین همدیگه پخش می کردند متن دقیق اونا یادم نیست اما تو مایه های مذهبی بود که : یک نفر بر اثر معجزه ای شفا یافته حالا شما هم این نامه مثلا بیست بار بنویسید و بین مردم پخش کنید اگر هم به این نامه اعتقادی نداشته یاشید یک حادثه ناگوار براتون پیش میاد.

بعضی از دوستام یا حتی بزرگترها که این حرفها را باور می کردند از ترس اینکه مشکلی براشون پیش نیاد و خواسته هاشون اجابت بشه بارها از روی اون نامه می نوشتند.من هم در دل به حماقتشون می خندیدم

حالا چی شد که اینها یادم اومد:

دو هفته پیش سر کلاس زبان متوجه شدم دو تا از دخترای بغل دستیم در حالی که نگاهشون به منه ،آهسته با هم صحبت می کردند وقتی دیدند حواسم به اوناست ،کاغذ ی را که دستشون بود بهم دادند یکیشون گفت : این را می خونی ؟ نگاهی به کاغذ انداختم دیدم بله... از همون خزعبلاتی است که اون قدیما دیده بودم .تازه اینجا کشف کردم که این تیپ نامه ها فقط تو محیط مدرسه ها هست چون از اون دوران تا حالا ندیده بودم.نکته جالب دیگه هم این بود که این نامه ها هم به مرور زمان همه جوره پیشرفت کرده بودند چون دیگه مذهبی نبودند بلکه وارداتی ! اون طور که نوشته بود از کشورهای مختلفی گذشته بود حالا هر کسی که این را دریافت کرد باید بیست بار از اون کپی می گرفت (نه مثل قدیما دست نویس). بیشتر از 4 روز هم نباید دستت باشه اگه هم یهش اعتقادی نداشته باشی دچار حوادث ناگوار می شی .

همون روز سر کلاس به این فکر می کردم حتما تا چند سال دیگه یکی از این نامه به یک نفرایمیل زده میشه و اون هم برای بیست نفر فوروارد می کنه .....

مثل این که این پیش بینی من درست از آب در اومد(همون متنی که در بالا هست) ، البته در قالب طنز که تو این وبلاگ دیدمش


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 93046


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها